Апокаліпсис

Експерти назвали основні ризики для світу у 2021 році – пандемія лише на другому місці

Shutterstock

Однак саме COVID-19 може стати причиною багатьох конфліктів у 2021 році

Американська аналітична компанія Eurasia Group склала перелік  ризиків, що загрожують світу в 2021 році. Про це пише NPR

За даними видання, на першому місці серед наявних ризиків опинився "розподіл Америки". Оскільки багато мешканців штатів вважають обраного президента нелегітимним, це може позначитися на всій країні. 

На другій позиції розмістилася пандемія коронавірусу. Відтак епідемія загрожує не тільки здоров'ю та життю, а й економічній стабільності. Аналітики впевнені, що розподіл вакцини розділить світ на заможних та бідних. В результаті цього може виникнути хаос в різних країнах. 

Боротьба зі змінами клімату поки що проходить спокійно, однак є ймовірність, що деякі країни перестануть  співпрацювати та стануть конкурувати, а це не приведе до позитивних результатів, яких очікують сьогодні. 

Експерти виокремили ще кілька ризиків, які можуть спричинити хаос: складні  відносини між Китаєм та США, економічні проблеми Туреччини, конфлікти у кіберпросторі, послаблення економіки країн Близького Заходу. 

Також окремим пунктом спеціалісти виділили відставку канцлерки Німеччини Ангели Меркель. 

Раніше Білл Гейтс зазначив, що наступні 4-6 місяців можуть стати найгіршими від початку пандемії коронавірусу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ