Археологія

Археологи знайшли скелети періоду Залізної доби – фото

Depositphotos

Знахідка може допомогти ученим краще зрозуміти минулі часи

Експерти проводили земляні роботи у Лінкольнширі, в Англії, під час чого їм вдалося розкопати два скелети Залізної доби. Про це повідомили в BBC.

У Навенбі (Велика Британія) виконували підготовчі роботи, щоб зробити водогін. Однак археологічні розкопки в процесі цього також допомогли знайти кістки людей.

Серед інших знахідок варто згадати про частини невеликих будівель та фрагменти кераміки. За словами оцінювача артефактів Джо Еверітта, завдяки знахідкам археологи краще зможуть зрозуміти минулі часи.

"Ми знаємо, що об'єднання людей  Залізного віку існували в місцевості  навколо Навенбі, і там також є чітко визначена римська історія", – розповів він.

Фахівці вважають, що в цій місцевості Залізна доба продовжувалась приблизно з 800 року до н. е. і закінчилася римською навалою в 43 році н. е.

"Такі відкриття говорять нам багато про нашу давню історію і про те, як спільноти залізного віку проживали повсякденне життя", – стверджує Еверітт.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про вчених, які знайшли понад 50 саркофагів з муміями, яким близько 3000 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ