Моноліт у Новій Зеландії

Нове металеве послання від інопланетян виявили у Новій Зеландії – фото

Daily Mail

Загадкові моноліти продовжують ширитися світом

Загадковий моноліт вже встигли побачити у США, Румунії, Британії та навіть Україні. Тепер його виявили і в Новій Зеландії. Про це пише Daily Mail.

У мережі зазначають, що це може бути знак від інопланетян та висувають теорії змов, однак більшість упевнена, що спочатку моноліт був витвором сучасного мистецтва, який поставив хтось з художників. Нині встановлення металевих конструкцій у різних куточках світу перетворилося на певний флешмоб, який підтримали у деяких містах. 

Металеві стовпи нагадують науково-фантастичний серіал "Космічна Одіссея" автора Артура Кларка, в якому три таких моноліти, побудовані інопланетянами для розвитку розумного життя, були виявлені у всій Сонячній системі. 

Нагадаємо, наприкінці листопада в американській пустелі випадково виявили загадковий металевий моноліт, який через кілька днів зник. Згодом такі моноліти почали виявляти у найрізноманітніших місцях. Зокрема й у Києві на Замковій горі і посеред сміттєзвалища у Полтаві. Також загадкову конструкцію побачив і герой мемів в Угорщині. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ