Таємнича стела в пустелі

В американській пустелі знайшли загадкову споруду, схожу на послання інопланетян – фото

Utah Department of Public Safety

Дослідники шукали диких баранів, а знайшли дивну стелу

Американські дослідники випадково натрапили на дивну металеву стелу посеред пустелі у штаті Юта. Про це повідомляє BBC News.

Співробітники місцевого природоохоронного відомства літали на гелікоптері, підраховуючи популяцію диких кабанів. Та між скелями вони помітили високий блискучий моноліт заввишки 3,6 м.

"Це було найдивніше, що я бачив за всі роки польотів", - заявив пілот гелікоптера Брет Гатчингз.

Хто і як встановив цю стелу — невідомо. Місцева влада вже навіть розіслала оголошення, сподіваючись, що автор відгукнеться.

При цьому в департаменті громадської безпеки штату Юта заявили, що "встановлювати споруди чи об'єкти мистецтва без дозволу на території, якою керують федеральні органи, заборонено мешканцям будь-яких планет".

Дослідники припускають, що стелу міг встановити "якийсь сучасний митець" або шанувальник фільму Стенлі Кубрика "Космічна одісея 2001 року": у фільмі показані такі чорні стели, які встановлювали інопланетні прибульці.

Тим часом у соцмережах жартують, що цю стелу краще не чіпати, адже ненароком можна накликати інопланетян або якихось демонів. А на 2020 рік пригод уже достатньо. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ