Гарольд, що приховує біль

Новий космічний моноліт знайшовся неподалік дому відомого героя мемів

соцмережі

З його виразу обличчя читається "Йой! Нам ***ець"

Новий таємничий блискучий моноліт знайошовся в Угорщині. І виявив його не хто інший, як всесвітньо відомий герой мемів Гарольд, який приховує біль.

Фото із металевим монолітом людина-мем, справжнє ім’я якого Арата Андраш, опублікував у своєму Facebook із підписом: "Судячи з таблички, це подарунок від міжгалактичної федерації".

Всього за три дні цей пост набрав 12 тисяч лайків і понад 1,5 тисячі поширень.

Коментаторів дуже потішили ці фото. Багато користувачів зазначили, що, оскільки табличка написана угорською мовою, у міжгалактичній федерації її добре знають. Або у її складі є кілька угорців.

Один із найпопулярніших коментарів під постом: "Ця штука точно для тебе, Гарольде. Посмішка каже "дякую за цей люб’язний дар, прибульці", а в очах читається: "Йой! Нам ***ець"".

Ще один із коментаторів написав: "На цьому фото ми бачимо подарунок міжгалактичної федерації. А позаду нього моноліт".

Нагадаємо, наприкінці листопада в американській пустелі випадково виявили загадковий металевий моноліт, який через кілька днів зник. Згодом такі моноліти почали виявляти у найрізноманітніших місцях. Зокрема й у Києві на Замковій горі і посеред сміттєзвалища у Полтаві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ