Історія про кішку та миш

"Дуже сумно": кішка принесла додому мишу, але історія отримала неочікуване продовження – фото

Reddit

Господиня 4-лапої не знає, що з цим робити

Власниця кішки була вражена, коли її улюблениця принесла додому живу мишу, яка втекла та сховалася десь у приміщенні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

За її словами, кішка принесла мишу вдень, але не змогла втримати її. Потім ця миша почала родити в моїй спальні о четвертій ранку.

Жінка сфотографувала мишу перед пологами, а потім опублікувала ще одне фото шести маленьких безшерстих дитинчат, яких, здається, мати вирішила полишити.

"Більшість малюків не рухаються. Я намагаюся врятувати їх, тримаючи наших кішок подалі, і спробую знайти матір просто зараз", – додала власниця.

Користувачі соцмережі, коментуючи цю історію, почали висловлювати свої думки, зауваживши, що така поведінка миші є інстинктивною та легко передбачуваною.

  • "Миші – досить безжальні матері. Вони відомі своєю здатністю поїдати своїх малюків, якщо відчувають значний стрес або брак їжі. Сумніваюся, що вона повернеться за ними";
  • "Багато тварин кидають своїх дітей, щоб вижити, уникаючи переслідування хижаків";
  • "Природа буває жорстокою. Кажу це як людина, що розводить мишей. Вони розумні тварини, які живуть у соціальних групах, але їхня позиція у харчовому ланцюгу нижча, і вони про це знають. Врешті-решт, їхнє власне виживання на першому місці";
  • "Вони мають бути зближені в гнізді, щоб зберегти тепло. Ймовірно, вони загинуть без материнського догляду";
  • "Ця бідна маленька мишка, ймовірно, народила від стресу. Вона заслуговує другого шансу після того, як врятувалася від котячих лап".

Пізніше користувачка Reddit повідомила, що маму мишенят, на жаль, так і не вдалося знайти.

"Я не вважаю, що малюки живі, і це дійсно дуже сумно. Ми шукали матір усюди, але її ніде не бачили. Не знаю, що тепер робити", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, як кішка шокувала господарів своєю реакцією на появу в них дитини.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ