Без світла

Чому в Україні вимикають світло вночі – гендиректор YASNO

5 канал

Вдень генерації електрики більше, ніж уночі

В українських регіонах розпочалися відключення електроенергії, що тривають не лише вдень, але й вночі. Навіщо призупиняють енергопостачання для споживачів у нічний час – розповів CEO енергопостачальної компанії "YASNO" Сергій Коваленко, передає "Дивогляд".

За словами гендиректора компанії, вдень генерації більше, ніж уночі. По-перше, вдень активно працює імпорт та аварійна допомога, а ось у нічний період доби "аварійки немає, імпортуються незначні обсяги".

Варто також врахувати, що вдень активно функціонують сонячні електростанції, які також виробляють великі обсяги електроенергії. За рахунок цього ГАЕС можуть набрати воду, щоб мати можливість виробляти енергію вночі.

Як відмітив Коваленко, у певні дні час застосування графіків у регіонах переноситиметься, якщо погодні умови будуть неналежними. Йдеться, зокрема, про відсутність сонця.

"Довелося перенести час застосування графіків – сонця вдень і зранку було недостатньо. Тому ж і на завтра обмеження на цілий день. Поки що прогноз погоди безпосередньо впливає на те, чи буде у нас світло ввечері, чи ні", – сказав гендиректор YASNO.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити, якщо вдома вимкнули світло.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ