Лампочка

В Укренерго зробили важливу заяву щодо відключень світла

Pixabay

Обмеження діятимуть для промислових та побутових споживачів

В українській енергетичній компанії "Укренерго" зробили важливу заяву щодо електропостачання споживачам, передає "Дивогляд".

У Telegram-каналі Національної енергетичної компанії "Укренерго" відмітили, що з 00:00 21 травня в усіх регіонах України діятимуть графіки відключення світла. Це стосується як промислових, так і побутових споживачів.

"21 травня з 00:00 та впродовж доби по всій території України для промислових та побутових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень. Вони можуть бути застосовані при перевищенні визначених обсягів лімітів споживання, які Диспетчерський центр "Укренерго" вже довів до кожного обленерго", – йдеться у повідомленні. 

Інформація про час застосування відключень у регіоні знаходиться у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

У компанії також нагадали основну причину, у зв'язку з якою було вирішено запровадити графіки відключень:

"Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак", – нагадують в енергокомпанії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити, якщо вдома вимкнули світло.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ