Лампочка

В Україні через брак електрики застосували аварійну допомогу з Польщі та Румунії – Укренерго

Pixabay

"Був наявний дефіцит електроенергії"

В Україні через брак електроенергії використали аварійну допомогу з Польщі та Румунії, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Укренерго.

У компанії повідомляють, що у понеділок, 15 квітня, енергосистема України відчула дефіцит електроенергії для покриття потреб споживачів у період з 20 до 22 години. У зв'язку з цим, для відновлення можливості безперебійного забезпечення споживачів світлом, енергетики застосували аварійну допомогу від операторів енергосистем Польщі та Румунії. Обсяг аварійної допомоги становив 800 МВт-год.

"15 квітня, в години вечірнього максимуму споживання в енергосистемі не вистачало електроенергії – був наявний дефіцит. Для підтримки балансу в енергосистемі Диспетчерський центр "Укренерго" з 20:00 до 22:00 залучав аварійну допомогу від операторів енергосистем Польщі та Румунії загальним обсягом 800 МВт-год", – йдеться у повідомленні.

Диспетчерський центр "Укренерго" закликає споживачів обмежити використання потужних енергоємних приладів у пікові години – з 19:00 до 22:00. Це дозволить зберігати баланс електроенергії та уникнути подальших відключень світла, спричинених дефіцитом.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що експерти попередили про загрозу відключень електроенергії в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ