У Міненерго прокоментували ймовірність масових відключень світла в Україні

фото portal.lviv.ua

"Системи передачі електроенергії зараз під прицілом"

Через активні напади на українську енергетичну інфраструктуру почали з'являтися чутки про ймовірні масові відключення світла у регіонах. Це питання прокоментували у Міненерго, передає "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

За словами заступниці міністра енергетики Світлани Гринчук, енергетики цілодобово працюють над відновленням енергосистеми України. У зв'язку з цим, необхідності запроваджувати масові відключення світла в Україні немає.

Однак, за словами Гринчук, ситуація може змінитися, якщо російські війська продовжать атакувати енергетичні об'єкти. 

"Поки що не йдеться про запровадження графіків для всієї країни. Але ми повинні розуміти, що ми не знаємо планів ворога і якими будуть подальші його атаки, наскільки вони будуть масштабними і успішними для них з, на жаль, наслідками для нас", – сказала Гринчук.

Як відмітила заступниця міністра енергетики, однією з важливих цілей для російської армії є об'єкти передавання електроенергії.

"Ворог атакує прицільно підстанції і об'єкти генерації також, але в основному системи передачі зараз під прицілом", – наголосила Гринчук.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що експерти попередили про загрозу відключень електроенергії в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ