Лампочка

У Києві можуть запровадити погодинні графіки відключення світла навіть без обстрілів

Pixabay

Експерт назвав причину знеструмлення

Через різке похолодання в Україні, у столиці можуть запровадити погодинні відключення світла за графіком, передає "Дивогляд".

Директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко відмітив, що застосування відключення електрики у споживачів Києва за графіком буде спричинено погодними умовами.

За словами експерта, відключення світла у жителів української столиці ймовірно з'являться, коли середньодобова температура повітря опуститься до -8...-10°С.

"Дуже багато є розрахунків, дуже багато є різних сценаріїв, як можуть розвиватися події, але я думаю, що за середньодобової температури десь мінус 8, мінус 10 градусів, саме середньодобової, на жаль, доведеться застосовувати графіки. І до чого українцям треба бути готовими", – наголосив Олександр Харченко.

Річ у тому, що з приходом похолодань більше споживачів почали вмикати обігрівачі. Надалі буде холодніше, а отже і споживання електрики зростатиме через кондиціонери, обігрівачі та інші електроприлади.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, коли запровадять погодинні графіки відключення світла і де прогнозують найдовший блекаут.

Дивіться також відео 5 каналу: Найбільша в Україні ферма, де вирощують ерінги! Як планують пережити зиму?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ