Лампочка

В "Укренерго" попереджають про складний період в енергосистемі

Pixabay

"...Час від часу, коли температура падає, то українській генерації важко наявним складом покривати потребу"

Енергетики попереджають про ймовірні ускладнення в енергосистемі України, передає "Дивогляд".

Голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький розповів, що дефіцит спостерігається, коли на вулиці відчутно знижується температура повітря. Українській генерації дедалі складніше покривати потребу наявним складом.

"Що стосується нашої генерації, то, як бачимо, час від часу, коли температура падає, то українській генерації важко наявним складом покривати потребу", – наголосив Кудрицький.

В "Укренерго" разраховують виправити ситуацію впродовж грудня за рахунок виведення із ремонту всіх енергоблоків. Також у компанії планують ухвалити необхідні регуляторні рішення для залучення імпорту з Європи.

Водночас Кудрицький відмітив, що найчастіше споживання електрики падає ближче до Нового року і у перші дні січня.

"Зазвичай у перші дні січня споживання не дуже високе... Тому в принципі у нас попереду ще потенційно може бути один-два напружені тижні, особливо, якщо температури будуть низькими. Ближче до Нового року споживання в системі спадатиме", – підсумував голова "Укренерго".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві можуть запровадити погодинні графіки відключення світла навіть без обстрілів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ