Історія про курку та яйце

Курка вперше знесла яйце та шокувала свою господарку – фото

Jam Press

Ймовірність стати свідком такого становить 25 млн до одного

36-річна Келлі Рей з містечка Бредфорд (Велика Британія) майже втратила свідомість, коли вона розбила яйце, яке знесла її 6-місячна курка Міртл. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Келлі розповіла, що Міртл приєдналася до її курятника лише минулого місяця, де вона також тримає інших курей – Мод, Мітці та Мейбл. Побачивши перше яйце, жінка була вражена його розмірами та тим, що всередині були аж три жовтки.

Келлі вирішила приготувати яєчню на сніданок і розбила це особливе яйце на сковорідці. Після цього вона зробила кілька фотографій на згадку та продовжила готувати. За її словами, Міртл продовжує нести яйця з подвійним жовтком.

Історія про курку та яйце
Історія про курку та яйце
Фото: Jam Press

"Це моя перша спроба вирощувати курей, і я була дуже захоплена цим. Після того, як Міртл знесла своє перше яйце, вона принесла ще три звичайних розмірів, а потім одне велике з подвійним жовтком. Люди запитували мене, чи з нею все гаразд. Так, вона абсолютно здорова", – розповіла Келлі.

За даними British Egg Information Service, ймовірність знайти яйце з потрійним жовтком становить 25 мільйонів до одного, але яйця з подвійним жовтком трапляються частіше – 1 випадок з 1 000.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що популярна загадка про яйце та курку отримала продовження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ