Еверест

Чи можливо зварити яйце на Евересті – відповідь, яка вас здивує

Ben Gao / Unsplash

Хоча яйця – це популярна та загальновідома страва, але варити їх на вершині Евересту – це виклик особливого роду

Проблема полягає у висоті гори та атмосферному тиску, які стають перешкодою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на IFLScience.

За нормальних умов, на рівні моря вода починає кипіти при 100°C. Але коли ви підіймаєтеся вище, атмосферний тиск знижується, що призводить до зниження температури кипіння.

Кожних 300 метрів підйому зменшують температуру кипіння на близько 1°C. Давайте, наприклад, розглянемо Ла-Рінконада, місто, яке знаходиться на висоті 5 052 метри над рівнем моря. Там вода починає кипіти приблизно при 82,8°C, що все ще дозволяє готувати яйця, але не дуже підходить для заварювання кави.

Еверест підноситься на висоту 8 849 метрів над рівнем моря, тому на його вершині атмосферний тиск набагато нижче. На цій екстремальній висоті вода починає кипіти вже при 68°C. Ця температура достатня для опіків, але занадто низька для приготування яєць.

Проблема в тому, що складові яйця коагулюють за різних температур. Яєчний білок головним чином складається з овальбуміну, а тому згущується при температурі близько 80°C, тоді як жовтки потребують щонайменше 70°C. Зниження температури кипіння води на Евересті ускладнює досягнення бажаної консистенції варених яєць.

Однак, це не є недосяжним: в теорії, можна використати швидкодіючий казан. Цей метод дозволить підвищити температуру кипіння завдяки збільшенню тиску всередині казана.

Раніше "Дивогляд" розповідав про простий лайфхак, який допоможе швидко почистити варені яйця, використовуючи лише лимон.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ