Дорога поблизу дерев

Вважали зниклою протягом 200 років: на узбіччі дороги знайшли мертву рідкісну тварину

JOHN TOWNER / Unsplash

Фахівці вже проводять розтин

Хижака, який майже зник з лиця Землі на початку минулого століття, могли знайти мертвим на узбіччі дороги в штаті Огайо. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

Хижак, відомий як ілька або куниця-рибалка (лат. Pekania pennanti), зазвичай полює з дерев на гризунів, а також харчується фруктами та горіхами. Ця тварина відома своєю здатністю впоратися з дикобразами. Хоча вид не вважається вимираючим, в Огайо його практично винищили.

Однак минулого тижня поблизу Кентського державного університету знайшли тіло тварини, дуже схоже на ільку. Департамент природних ресурсів штату (DNR) проводить розтин. Якщо це справді ілька, тоді це буде першим виявленням виду в Огайо за останні двісті років.

За даними Akron Beacon Journal, за останні три роки в Огайо було зафіксовано 40 підтверджених спостережень куниць-пеканів, більшість з яких були на північному сході штату. Тварини ймовірно мігрують з Пенсильванії.

Одна зі знайдених ільок була вагітною, що свідчить про повернення виду в Огайо.

"Це чудово, що ми все частіше бачимо їх в Огайо", – сказала Лорі Браун, фахівець з дикої природи.

Ймовірно, ільки поширилися в Огайо після програми їх реінтродукції в Пенсильванії. У Пенсильванії популяція ільок настільки велика, що штат дозволяє полювання на них. Також введено план збереження виду в штаті.

"Популяція куниць-рибалок в Пенсильванії є результатом природного поширення з інших штатів і програм реінтродукції", – повідомили на сайті Пенсильванії.

У 1969 році 23 ільки були завезені з Нью-Гемпшира в Західну Віргінію, після чого вони поширилися на заході Меріленда, на півночі Вірджинії та південному заході Пенсильванії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені 20 хв контактували з "представником інопланетян" і помітили цікавий феномен.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ