Рибалка

"Рибалю все життя і ніколи не стикався з подібним": у сітку мешканця Австралії потрапила небезпечна істота – відео

Shutterstock

Цей інцидент налякав рибалку

Капітан чартерного риболовного судна в Австралії був трохи наляканий, коли в його рибальській сітці з'явився крокодил. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Компанія Fairdinkum Fishing Charters опублікувала відео, де можна бачити, як рептилію витягують разом із сіткою. Тварина зачепилася за неї зубами поблизу Таунсвілла, штат Квінсленд.

"Майже миттєво я відчув, що туди потрапило щось дуже велике. Під час того, як я витягував його, я спочатку помітив це, а потім зрозумів, що це крокодил", – поділився власник компанії Девід Лей.

За його словами, сітку випустили, щоб дати тварині можливість вибратися, але ситуацію ускладнило те, що передні зуби рептилії застрягли. Лей зізнався, що цей інцидент трохи його налякав.

На відео можна побачити, як команда човна розрізає сітку, а крокодил намагається вибратися. Врешті він успішно повертається до води.

"Я рибалю все своє життя і ніколи не стикався з подібним, та й не бачив, щоб таке траплялося", – прокоментував цю подію австралієць.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США рибалка побив 53-річний рекорд, зловивши величезного лосося.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ