Риболовля

"Це найкращий день у моєму житті!": чоловік виловив гігантську щуку та претендує на новий рекорд – фото

Shutterstock

За його словами, ця подія досі не вкладається в його голові

Британець Ллойд Вотсон здивував риболовний світ, коли в озері Чу-Веллі він зловив щуку вагою у 47 фунтів 5 унцій (приблизно 22 кг). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

У випадку затвердження цього досягнення Британським комітетом з реєстрації рекордів, цей вилов перевершить попередній рекорд вагою у 46 фунтів 13 унцій, який було встановлено Роєм Льюїсом на водосховищі Лландегфедд у Вельсі в 1992 році.

Ллойд, риболов з більш ніж 30-річним досвідом, поділився своїм здивуванням від побаченого розміру улову.

"Це до сих пір не вкладається в голові. Люди зі всього світу надсилають повідомлення, просять про інтерв'ю. Не можу повірити, що може бути правдою", – розповідає він.

Після того, як щуку зважили та сфотографували, її обережно випустили назад в озеро, дотримуючись усіх необхідних процедур.

Щука
Щука
Фото: Bristol Water

"Спершу я думав, що це була маленька щука, яка застрягла в траві. Але коли вона наблизилася, раптово ожила і кинулася на волосінь, я подумав: "Почекай-но!". Ми з напарником подивилися один на одного і не могли повірити своїм очам. Це найкращий день у моєму житті!", – ділиться враженнями Ллойд.

В останні місяці з озера Чу Веллі було виловлено кілька великих риб вагою між 30 та 40 фунтами, що підтверджує його статус як місця великої наукової цінності та важливості для збереження дикої природи.

Цікаво, що щука є членом родини Esocidae, яка населяє Землю між 66 та 252 мільйонами років, живлячись комахами, меншими рибами, жабами, водоплавними птахами та навіть малими ссавцями, іноді включаючи у свій раціон молодих особин свого ж виду.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що родина під час риболовлі знайшла корабель, який затонув у XIX столітті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ