Мавпа

Мавпа втекла від господаря, напилася алкоголю та почала нападати на людей – фото

Фото з соцмереж

Тварина влаштувала втечу вже не вперше

В Індіанаполісі (США) мавпа на кличку Момо втекла з дому свого власника та протягом ночі влаштовувала хаос, зокрема, використовуючи для цього алкоголь. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Тварина спершу випила пиво біля сміттєвого бака. Потім вона почала кусати людей, красти їжу з гаража та стрибати по автомобілях.

Господар тварини Вейн Фам у соцмережах закликав людей триматися від Момо якомога далі та телефонувати до поліції чи служби контролю за тваринами, якщо вони його побачать. За словами чоловіка, істота не вперше втекла з дому.

На щастя, наступного дня поліція вистежила мавпу та віддала її Вейну. Число постраждалих наразі невідоме, а також правоохоронці не підтвердили, чи отримані травми були спричинені укусами мавпи.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індії мавпа прийшла на похорон фермера, який її годував, і зворушила його рідних.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ