Око крокодила

"Справжній скарб": у США знайшли крокодила, який не має верхньої щелепи – відео

David Clode / Unsplash

Попри цю особливість, він може їсти

У Флориді (США) виявили алігатора, який з невідомих причин втратив верхню щелепу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News 6.

Вага рептилії становить приблизно 8 кг, а вік – 3-4 роки. Самку алігатора помітили в окрузі Семінол і передали у тематичний парк і заповідник дикої природи Гаторленд (Орландо).

За словами працівників парку, вони не знають, чому тварина позбавлена частини щелепи. Можливо, це сталося внаслідок нападу іншого крокодила чи зіткнення з гребним гвинтом човна. На щастя, травма затягнулася та хижак може їсти.

Також вони запропонували користувачам соцмережі обрати ім'я для тварини. У підсумку вирішили обрати варіант Джолін на честь мелодії, яка входить до списку 500 найкращих пісень усіх часів за версією журналу Rolling Stone.

"Цей маленький алігатор – справжній скарб, ми так закохані в нього, але ще один американський скарб – це Доллі Партон. Одне з таких імен, які нам дуже добре запам'яталися і прижилися, було посиланням на одну зі знаменитих пісень Доллі, тому ми збираємося назвати цього маленького алігатора "Джолін", – поділився генеральний директор Марк МакГ'ю.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у печері пара виявила зуби найбільшої акули за всю історію Землі.

Дивіться також відео 5 каналу: БУДЕ ЗДОРОЖЧАННЯ НА 5 ВІДСОТКІВ: скільки коштують генератори, павербанки та інші товари для блекауту

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ