Прапор Індії

В Індії відбувається катастрофічна повінь – подробиці

Pixabay

В одному зі штатів випала п'ятикратна норма опадів

У штаті Сіккім (Індія) через повінь загинули понад 10 осіб, а також 82 людини вважаються зниклими безвісти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Al Jazeera.

Внаслідок сильних дощів відбувся розлив льодовикового озера Лонак, що стало причиною катастрофічних повеней. В Індійському метеорологічному департаменті (IMD) розповіли, що у штаті Сіккім випала п'ятикратна норма опадів – нетипова ситуація для осені у віддаленому регіоні Гімаліїв.

"Наразі з різних місць вилучили 10 тіл. Ще щонайменше 82 вважаються зниклими безвісти, 22 людини отримали поранення, деякі з них у важкому стані", – розповів головний секретар штату Патхак.

Фахівці попередили про зсуви та перебої в авіарейсах. Згідно з прогнозами, потужні дощі триватимуть наступні два дні у деяких частинах індійського штату Сіккім.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що один із найсильніших за 40 років землетрусів стався у Неаполі.

Дивіться також відео 5 каналу: БУДЕ ЗДОРОЖЧАННЯ НА 5 ВІДСОТКІВ: скільки коштують генератори, павербанки та інші товари для блекауту

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ