Прапор Індії

В Індії чоловік мав у кишківнику 60 дивних предметів – фото

Pixabay

Він 2 роки скаржився на біль у животі

В Індії лікарі були шоковані пацієнтом, всередині якого знайшли багато предметів домашнього вжитку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

35-річний потерпілий Калдіп Сінгх поскаржився лікарям на високу температуру та невиліковне захворювання живота. За його словами, він 2 роки страждав на біль у животі.

Фахівці провели сканування проблемної зони та виявили приблизно 60 дрібничок. Серед них були медальйони, ланцюжки, гайки, болти, навушники, шпильки, магніти, ґудзики від сорочок, блискавки та інші неїстівні предмети.

Медики діагностували у Сінгха психічну хворобу, при якій чоловік "компульсивно ковтає предмети, які не є їжею". Вона часто зустрічається серед дітей, вагітних жінок та людей із психічними розладами.

Цікаво, що родичам чоловіка не було нічого відомо про цю проблему. У підсумку Калдіпу провели успішну операцію, однак його стан досі критичний і він підключений до апарату штучної вентиляції легень.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Аргентині чоловік звернувся по допомогу через сильний головний біль, але лікарі були шоковані, коли встановили причину.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА БОЛОТАХ? #Дайджест ганьби окупантів | БУМЕРАНГ БАНДЕРИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ