Плавець акули

У печері пара виявила зуби найбільшої акули за всю історію Землі – відео

Shutterstock

"Це просто доводить те, що науковці вже досліджували та про що писали"

У Мексиці пара виявила у затопленій печері зуби акули мегалодона, яка вимерла 3,5 млн років тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Йдеться про 15-метрових акул, які були найнебезпечнішими рибами в океані. Мегалодон із сімейства Otodontidae існував за часів міоцену та пліоцен, а також вважається найбільшою акулою за всю історію Землі.

Спелеологи Кей Сапата та Ерік Родрігес зробили це відкриття після занурення у вирву на Мадейрі. Загалом вони виявили 15 скам'янілостей зубів, де 13 належать трьом різним видам акул. Одним серед них є мегалодон.

"Це просто доводить те, що науковці вже досліджували та про що писали: яка дика природа була тут мільйони років тому, коли це було частиною моря", – поділився спелеолог Соса Родрігес.

@rosethescientist

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у протоці Лонг-Айленд вчені зловили гігантського ската.

Дивіться також відео 5 каналу: ІСТОРИЧНА ЗНАХІДКА! На дні Дніпра знайшли ТРЬОХСОТРІЧНИЙ ЯКІР, який використовували запорізькі козаки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ