Кішка та гумки

Кішка шокувала своїх господарів, коли вони дізналися, що 4-лапа таємно їла – фото

Vetpartners

Ветеринар не міг у це повірити

У Великій Британії кішка за кілька місяців проковтнула 43 гумки до волосся своїх господарів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

8-річна тварина на ім'я Тайгер несподівано захворіла, а тому її власниця Ребекка вирішила віднести кішку до ветеринарки Сари Форд. Фахівчиня провела рентген і помітила дивне утворення всередині домашньої улюблениці, внаслідок чого виникла необхідність в екстреній операції.

Виявилося, що кішка вживала гумки для волосся.

"Одного разу я мала випадок, коли кішка з'їла 10 гумок для волосся, але я не могла в це повірити, коли ми нарахували 43. Вони всі переплуталися і сплелися разом, утворивши велику грудку, а її шлунок був настільки сповнений, що навряд чи залишалося місце для чогось ще", – розповіла Форд.

Тварині пощастило, бо гумки могли спричинити закупорку її кишківника та призвести до серйозніших наслідків. За словами Ребекки, тепер вся родина, у тому числі її доньки, стараються прибрати гумки до волосся та уникнути їх контактів із Тайгер.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індії чоловік мав у кишківнику 60 дивних предметів.

Дивіться також відео 5 каналу: ІСТОРИЧНА ЗНАХІДКА! На дні Дніпра знайшли ТРЬОХСОТРІЧНИЙ ЯКІР, який використовували запорізькі козаки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ