Птахи в небі

У США в один день масово загинули птахи – що сталося

Shutterstock

Відомо про загибель представників 33 видів

У Чикаго (США) приблизно тисяча птахів під час міграції влетіли у вікна виставкового центру, внаслідок чого вони загинули. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Трагедія спричинена збігом обставин, а саме міграцією птахів, дощем та освітленням вікон виставкового центру McCormick Place Lakeside Center. Відомо про загибель представників 33 видів.

За словами Девіда Вілларда, який протягом 40 років перевіряє територію центру на наявність мертвих птахів, зазвичай після ночі він знаходить 0-15 тіл пернатих. Але ця подія його насправді шокувала.

Річ у тому, що тварини не помічають прозоре чи світловідбивне скло, внаслідок чого не усвідомлюють, що перед ними бар'єр. Коли вони помічають рослини чи кущі крізь вікна, то починають летіти до них і, відповідно, гинуть.

Окрім цього, птахи, які мігрують у нічний час, орієнтуються на зірки. Будівлі розсіюють яскраве світло, що приваблює та заплутує пернатих. Також відомо, що вони можуть літати навколо ліхтарів, поки не помруть від виснаження.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США чоловік загинув, коли допомагав качкам перейти дорогу.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ