Трагедія у місті Роклін

У США чоловік загинув, коли допомагав качкам перейти дорогу – фото

KCRA3

До його імпровізованого меморіалу приносять квіти та гумових качечок

У місті Роклін (Каліфорнія, США) батько двох дітей Кейсі Рівара вирішив допомогти качкам перейти дорогу, після чого його збив автомобіль. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NBC News.

Чоловік віз дітей додому з тренування. Під час цього він помітив качок, які потребували допомоги. Він вийшов з машини, щоб допомогти птахам перейти дорогу.

"Люди оцінили його доброту та почали йому аплодувати", – розповів 12-річний очевидець Вільям Вімсат.

На жаль, коли птахи були переправлені на інший бік дороги, а Кейсі повертався до своєї машини, його збив інший автомобіль. Внаслідок цього він загинув.

За кермом транспортного засобу була 17-річна дівчина, яка вже співпрацює із владою. Наразі їй не пред'явили звинувачення.

"Ми ще не вивчили всіх доказів, але на перший погляд не схоже, щоб йшлося про злочинну недбалість", – сказав капітан поліції Рокліна Скотт Хоррілло.

Біля місця трагедії встановили імпровізований меморіал на честь Кейсі. До перехрестя, де його збила машина, небайдужі приносять квіти та гумових качечок.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві перехожі та поліція перекрили рух транспорту, щоб врятувати качиний виводок.

Дивіться також відео 5 каналу: лЕНІН двічі створив свою маріонеткову Україну, щоб знищити справжню | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ