Омелюх

У Чернігові масово загинули птахи через сп'яніння – фото 18+

Фото з відкритих джерел

Фахівці розповіли, що робити, якщо ви помітили непритомну пташку

У Чернігові щонайменше 13 омелюхів наїлися горобини, що забродила, та втратили орієнтування в просторі, внаслідок чого загинули. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Регіональний ландшафтний парк "Верхньодністровські Бескиди".

Тепла погода взимку інколи призводить до серйозних проблем. Наприклад, через такі умови ягоди на деревах не замерзають, а починають бродити.

Внаслідок цього птахи їх їдять, п'яніють, втрачають орієнтування в просторі та врізаються в об'єкти, які трапляються на шляху. Також вони можуть просто падати з гілок на землю.

У найбільшому ризику омелюхи (рід горобцеподібних птахів), бо найбільше ці пернаті полюбляють їсти ягоди калини, горобини, глоду. Саме така ситуація нещодавно трапилася з омелюхами у Чернігові.

Зазначимо, що на фото зображені мертві тварини, а тому ми не радимо переглядати цей контент неповнолітнім, вразливим або вагітним особам.

Мертві птахи
Мертві птахи
Фото: Фото з соцмереж

"Омелюхи – зграйні птахи, в польоті вони слідкують за вожаком. У них стрімкий політ, якщо вожак не побачить перешкоду, то на небезпеку наражається вся зграя. Сп'янілі пташки спокійно підпускають до себе людину. В такому стані вони можуть стати легкою здобиччю для тварин. Їм загрожує смерть від переохолодження, якщо вночі температура повітря сягне від'ємних позначок", – розповіли зоозахисники.

Якщо ви помітили непритомну пташку, то її треба обов'язково забрати у безпечне місце, відігріти, зачекати поки вона оговтається і відпустити на волю.

Раніше в МВС повідомили, що у заповіднику "Тузлівські лимани" масово загинули птахи.

Дивіться також відео 5 каналу: Польща дає танки Leopard! Генерала-здай-Херсон – здали. Що в Соледарі? 322 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ