Рятувальник і котик

Назвали "Ізюм": київський рятувальник забрав кота з Харківщини до себе – фото

Facebook / ДСНС України

"Він пережив справжній жах".

Один зі співробітників ДСНС врятував кота у Харківській області та згодом забрав його до себе у Київ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку ДСНС України.

З перших днів до фахівців, працюючих у складі зведеного загону, прибився котик. 4-лапий втратив свою домівку через повномасштабне російське вторгнення.

"Його історію ми не знаємо, проте впевнені, що він пережив справжній жах. Він був завжди поруч всі ці 10 днів, поки рятувальники розбирали завали та відновлювали цивільну інфраструктуру. Наші хлопці навіть прозвали його "Ізюм" на честь міста, яке наші Збройні Сили відвоювали та звільнили від російської навали. Ізюм ні на мить не залишався без уваги, він був нагодований, напоєний, ну, і звісно ж загладжений"

Протягом 10 днів Ізюм був для рятувальників своєрідним психологом, який давав себе погладити та заспокоїтися. Працівники ДСНС намагалися знайти власників котика, але марно, а тому один із них забрав домашнього улюбленця до себе у Київ.

"Кіт постійно був поруч і нікуди не відходив, а кинути його самого наші хлопці вже не хотіли, бо за ці 10 днів сильно звикли до його муркотіння"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що бабак-віщун Тимко з Харкова пережив окупацію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ