Прапор Фінляндії

У Фінляндії в центр біженців до українських жінок поселили росіян, які втекли від мобілізації

Shutterstock

"Всі просто в шоковому стані".

У Фінляндії росіян, які покинули рф через мобілізацію, поселили у центрі, де мешкають українські біженці. Про це повідомляє "Дивогляд".

У соцмережах українці, які втекли від російської агресії, скаржаться, що їм доводиться жити з росіянами. Жінки хвилюються про себе та своїх дітей через натовпи "бородатих чеченців" та інших росіян.

Зокрема, це сталося у фінському місті Сало, але також відомо про подібну практику в Халліко, Порі, Уусікаупункі, Турку та інших населених пунктах провінції Варсінайс-Суомі. Обурені українці вже написали скаргу у фінську міграційну службу та планують залучити до розв'язання цієї проблеми МЗС України.

"Ми проживаємо у центрі біженців...У наш центр заселили дуже багато чоловіків-росіян. Більшість мешканців – це жінки з дітьми, які втікали від війни з Маріуполя, Херсона, Ізюма та інших областей. Всі просто в шоковому стані і не розуміють, як пояснити дітям та собі, як жити далі поруч з людьми, країна яких тебе вбиває", – поділилися українські біженці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що автошкола відмовила киянину в обслуговуванні українською та побажала "успішного навчання на мове".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ