ЗСУ

Психоемоційний стан на 222-й день війни: що ми відчуваємо і як давати цьому раду – відео

Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

ІПСО окупантів не працюють.

Український захисник і народний психолог Тарас Білка оприлюднив черговий аналіз психоемоційних станів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал.

Психо-емоційний стан утримується на вчорашньому рівні, що дуже добре. Це означає, що українці можуть стабілізувати емоції та менше піддаватися маніпуляціям. Українські військові знищили 6 складів з БК, 3 бази з технікою та живою силою. Стан Білка назвав "гнучким".

Окрім цього, до України вже повертаються навчені закордоном українські військові, фахівці, спеціалісти. Це означає, що вони отримали нові знання, а також починає працювати ленд-ліз та надходить нова військова техніка.

У цій ситуації треба використовувати свої знання та навчатися новим. Тим більше ті навички, які є з початку повномасштабного вторгнення, постійно змінюються, додається техніка, щось модернізується, тому варто користуватися новими вміннями та бути гнучкими, адаптивними до нових умов, до нової техніки. 

Відомо, що окупанти не випускають людей з території Василівки (Запорізька область), шляхом маніпуляції через українські паспорти (на територію України випускають тільки по паспорту росії). Такі та інші дії рашистів спричиняють стан "ментальна трансформація". Трансформація у світосприйнятті та парадигмі – ми беззаперечно будемо сприймати росіян, як фашистів та терористів.

На думку Білки, ІПСО не працюють. Окупанти не встигають перемикнутися на українців, бо займаються внутрішнім ринком для заспокоєння росіян у зв'язку з мобілізацією та провалами їхньої армії.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як впоратися зі стресом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ