Армійці ЗСУ

Психо-емоційний стан на 221-й день війни: що ми відчуваємо і як давати цьому раду – відео

Facebook / Генштаб ЗСУ

У військових стан "безкомпромісний"

Український захисник і народний психолог Тарас Білка оприлюднив черговий аналіз психоемоційних станів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал.

У військових стан "безкомпромісний". Вони за добу завдали удари по 22 районах зосередження сили та техніки ворога, знищили 8 командних пунктів, 3 склади боєкомплектів, звільнили Лиман, а  також досягли цікавої позначки – 60 тисяч вбитих окупантів. Ворог – це терорист, а з терористами немає сенсу говорити.

У цивільних стан "сомнамбулізм", який має фізичні симптоми: недосипання, або навіть після сну відчуття постійного недосипу, біль в районі шлунку, хронічно болить голова. Єдине, що треба – відволіктися та більше спати, навіть в день.

Наразі на росії ІПСО на підрив довіри до ЗСУ. У зв'язку з великим витоком людей за кордон, поширення негативних настроїв всередені росії, більшість ІПСО направлені на внутрішній ринок.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як впоратися зі стресом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ