водій з телефоном

"Успішного навчання на мове": автошкола відмовила киянину в обслуговуванні українською

Shutterstock

Чоловік вже залишив скаргу про порушення прав споживача.

Редактор сайту "Нова українська школа" і project-менеджер ГО "Смарт Освіта" Олег Твердь розповів, що київська автошкола "Автомаг" відмовилася обслуговувати його українською мовою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

"Виявляється, у них викладання тільки російською. На те, що я не хочу вчитися водінню російською, директорка Ірина відповіла хамством: "Успішного навчання на мове", – розповів Твердь.

Скріншот листування
Скріншот листування
Фото: Oleh Tverd / Facebook

За словами киянина, він вже залишив скаргу про порушення прав споживача на сайті Уповноваженого із захисту державної мови. Згодом Олег повідомив, що директорка філіалу школи на Печерську йому зателефонувала та перепросила за свої слова.

"Також до мене написала менеджерка іншого філіалу школи, перепросила за свою колегу і запропонувала навчатись у неї – писала українською. Щодо того, чи справді Ірина директорка, я не знаю – це з її слів. Вона зв'язалась зі мною у Viber після того, як я залишив заявку на сайті", – додав Твердь.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що CEO однієї з найбільших онлайн-книгарень України звільнили через сексистський жарт.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ