Бабак

"Вже готується відпочивати": бабак-віщун Тимко з Харкова пережив окупацію – фото

Pixabay

Тварина здорова та добре почувається

Харківський бабак-віщун Тимко та інші тварини змогли пережити окупацію у селі Нестерівка Великобурлуцької громади, яке ЗСУ звільнили завдяки успішному контрнаступу у вересні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

За словами завідувача лабораторії "Східні степи" біологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Володимира Грубника, у цей важкий період у селі жили приблизно 30 бабаків. На щастя, всі вони почуються добре.

"І бабакам все, що їм потрібно. Наші люди живі, здорові, що доглядали бабаків – Володимир та Галина, це співробітники нашої лабораторії. Завдяки тому, що вони залишились, всі наші бабаки живі і здорові. Все гаразд. Доглядали пильно. Вони отримували все необхідне. З Тимком все гаразд, він вже готується відпочивати", – розповів Грубник, який минулого тижня відвідав бабаків і привіз гуманітарну допомогу.

Під час окупації тварини жили в клітках і нормально харчувалися завдяки тому, що минулого року їм закупили близько тонни корму. Наразі Тимко не робив будь-яких передбачень, але завідувач лабораторії сподівається, що у лютому бабак традиційно зробить їх на біостанції.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські полярники обрали імена для новонароджених тюленят.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ