Тюлені

Українські полярники обрали імена для новонароджених тюленят – фото

Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ)

Тварин пропонували назвати Джавеліною, Байрактарчиком, Бодіпозитивком і Борщем, але обрали інші варіанти

У Національному антарктичному науковому центрі поділилися підсумками конкурсу з вибору імен для двох тюленят Ведделла, що народилися тиждень тому неподалік станції Акадека Вернадського. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook.

Загалом полярники отримали понад 250 пропозицій щодо імен: від Джавеліни і Байрактарчика до Бодіпозитивки та Борща. У підсумку було вирішено назвати дівчинку Мрія, а хлопчика – Мирославко (Мир, Мирко). Такий вибір пояснюється тим, що імена повинні бути актуальні до подій, які відбуваються в Україні, але одночасно "мати ширший, загальнолюдський сенс".

"Мрія – це і про те, що ми втратили в цій війні, і про необхідність мріяти далі, вірити в краще майбутнє та будувати його. Мир сьогодні потрібен і в контексті Перемоги та завершення нинішньої війни, і в контексті глобального існування планети для можливості розвитку, співпраці, взаєморозуміння", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Атлантичному океані біла акула намалювала свій "автопортрет".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ