На дні океану невідома істота у мить з'їла 500-кілограмового алігатора

Американські дослідники займалися вивченням океанічних хижаків і натрапили на моторошне створіння, яке може бути невідоме науці.

Фахівці з Університету Луїзіани хотіли отримати інформацію про створіння, які мешкають на глибинах океану. Для свого дослідження вони скористалися трьома тушами мертвих алігаторів, кожна з яких важила понад 500 кг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Вони викинули тіла рептилій на дно океану на глибині приблизно 2 км у Мексиканській затоці, де вони пробули близько 50 днів. Подальші події серйозно шокували вчених, бо вони помітили зникнення першої туші приблизно за добу. Фахівці вважають, що до цього причетні гігантські морські равлики, які ще називаються глибоководними падальщиками.

Другій туші вдалося пролежати довше та її дістали на поверхню через 51 день. Океанічні створіння повністю згризли її кістки, не залишивши жодного щитка або луски. Судячи з усього, це зробив новий вид кістяного хробака сімейства Osedax. Однак, найцікавіше чекало науковців попереду.

Алігатор
Фото: reference.com

Читайте також:

Коли вони викинули на дно океану третю тушу алігатора з прикріпленим до неї вантажем, то встановили, що якась загадкова істота підхопила тіло рептилії та зникла з нею у невідомому напрямку. Після цього вчені помітили на дні дивну неглибоку впадину. А ось прикріплений вантаж знаходився приблизно на 9-метровій відстані від місця, де спершу лежала 500-кілограмова туша алігатора.

Враховуючи габарити тіла мертвої рептилії, вага істоти, яка її забрала, має перевищувати вагу алігатора. Є версія, що до цього причетна величезна глибоководна акула чи гігантський кальмар. Однак, проблема: сучасна наука нічого не знає про кальмарів або акул таких розмірів, які б дозволили їм впоратися з подібним алігатором. Тобто, дослідники з Університету Луїзіани могли натрапити на принципово нову істоту.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що науковці відкрили новий вид величезних морських клопів, які можуть з'їсти алігатора.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше