Дивна поведінка кота допомогла чоловіку розкрити таємницю свого будинку – моторошна історія

На просторах мережі користувач розповів про те, як його 14-річний кіт почав себе підозріло поводити. Господар думав, що у 4-лапого деменція, але виявилося, що той знає про дивний секрет їхнього дому.

Мешканець США помітив, що його домашній улюбленець на прізвисько Такер почав часто проводити час біля однієї стіни та навіть забував про свою звичну діяльність, у тому числі про їжу та воду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Чоловік був здивований цією ситуацією, а тому почав підозрювати, що у 4-лапого з'явилася деменція.

"Минулого тижня я відвіз Такера до ветеринара і розповів йому про дивну поведінку кота. Це здивувало лікаря, бо Такер виявився цілком здоровим"

Потім чоловік вирішив перевірити, що все ж таки може приховувати його власний будинок.

Людина з ліхтариком
Людина з ліхтариком
Фото: Shutterstock

Читайте також:

"Коли я розкрив стіну, Такер пожвавішав і став активнішим, ніж був протягом кількох тижнів. Він метушився у мене під ногами і був збудженим, але явно схвильованим"

За стіною американець виявив дверний отвір, який закривав старий вугільний жолоб, що вів до підвалу. Проблема у тому, що чоловік навіть не знав про існування цього приміщення та завжди використовував інше.

"Страшно те, що жолоб веде до оригінального підвалу цього будинку, а не прибудованого. У мене немає до нього доступу, і я навіть не уявляю, що там відбувається. Ми живемо тут багато років, але Такер почав турбуватися через вугільний жолоб і підвал всього кілька тижнів тому, і це дещо мене турбує"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як пара виявила у своєму домі таємну кімнату з моторошними речами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше