Весільний торт

На весіллі батьки нареченого несподівано розлучилися – чому це сталося

Shutterstock

Всі родичі покинули святкову церемонію

У мережі чоловік поділився історією про те, як його батько ледь не зіпсував його весілля з коханою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Yahoo Lifestyle.

За словами оповідача, скандал стався під час весілля, коли влаштували спільну фотосесію.

"Мама завжди стримана серед людей. Я почув, як вони трохи сварилися під час зйомок. Він (батько – "Дивогляд") запитав, чи кохає вона його більше, ніж свою роботу, а вона відповіла: "Чесно кажучи, ні. Я не думаю, що коли-небудь зможу когось кохати більше, ніж свою роботу". Він зняв обручку і віддав їй"

Це сталося на очах в усіх гостей, які були шоковані цією ситуацією. До конфлікту долучилися бабуся та дідусь, а згодом майже всі родичі покинули весілля.

Наречена стверджує, що тепер не поважає батька нареченого та вимагає негайних вибачень за зіпсовану церемонію. Втім, цю думку не поділяє її коханий.

"Я сказав, що у неї нема серця. Їй потрібно зрозуміти, що батьку було боляче. Він не хотів нічого зіпсувати. Я думаю, він не має вибачатися, бо не став причиною цієї драми. Наречена звинуватила мене, що я недостатньо піклувався про наше весілля"

Цей конфлікт так і не владнали навіть через кілька тижнів після весілля. А як вважаєте ви, хто неправий у цій ситуації?

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США під час ремонту на чоловіка впали сотні гнилих зубів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ