Кенгуру

"Толстовка, одягнена задом наперед": експерт розповів, що відбувається з кенгуреням у сумці матері

Shutterstock

Дитинча не повертається до сумки лише через 10-12 місяців після народження

Інспектор з догляду за тваринами та національний представник зоопарку Сан-Дієго Рік Шварц розповів, що відчуває дитинча кенгуру, коли знаходиться у сумці своєї матері. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Відомо, що кенгуреня проводить у сумці своєї мами перед дослідженням зовнішнього світу від 4,5 до 5 місяців. Цей період часу воно постійно проводить час поблизу мами, а потім поступово віддаляється. Вже між 10-12 місяцями дитинча відлучається від грудей та більше не повертається до сумки.

"Думайте про сумку кенгуру, як про толстовку з капюшоном, одягнену задом наперед. Капюшон толстовки – це мішечок, а зав'язки – м'язи матері, які вона використовує, щоб відкривати і закривати його. Якщо вона цього захоче, він трохи відкриється"

У внутрішньої частини сумки текстура як шкіра кенгуру, але там відсутня шерсть. Вона вважається м'якою і дуже теплою, як і температура самки кенгуру: приблизно 40,5 градусів за Цельсієм.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що вчені розповіли, навіщо собаки підіймають лапку, коли ходять до туалету.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ