Димчаста пантера

Учені помітили у горах рідкісну та невловиму димчасту пантеру – фото

Shutterstock

Тварина з'явилася на висоті 3,7 тис метрів

На кордоні між Індією та М'янмою несподівано з'явилася димчаста пантера, занесена до Червоної книги. За словами науковців, це довело можливість існування цієї тварини у прилеглих регіонах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Nagaland Post.

Це сталося у громадського лісі села Танамір у горах Нагаленд на висоті 3,7 тис метрів. Йдеться про одну з найвищих зареєстрованих точок, де помічали пантер.

Рідкісну та невловиму тварину зафіксувала одна з 50 фотопасток, встановлених ученими з Товариства захисту дикої природи Індії. Завдяки отриманим даним місцева влада зможе розробити методики збереження місцевих лісів і їх фауни.

Димчаста пантера
Димчаста пантера
Фото: WPSI / Thanamir Village

"Ми маємо докази щонайменше 2 дорослих особин і 2 дитинчат. Окремі фото особин були зроблені на камеру, розміщену над лінією дерев на висоті 3700 метрів біля вершини гори Сараматі. Іншу тварину зняли на висоті 3436 метрів", – розповіли дослідники.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у засніженому лісі Карпат помітили рись і її дитинчат.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ