Леопард

Найрідкісніший леопард з трьома дитинчатами потрапив на камеру – відео

Shutterstock

Посеред невинних ігор щось привернуло увагу тварин

Автоматичній відеокамері в національному парку "Земля леопарда" вдалося зафільмувати сімейство найрідкісніших леопардів у світі — підвид Panthera pardus orientalis. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "Земля Леопарда".

Дорослі леопарди досить часто з'являються на подібних кадрах, але самка з дитинчатами – справжня рідкість. Саме тому це відео є дуже цінним. На ньому видно, що сім'я прийшла на скелястий майданчик для відпочинку.

Однак, з часом мама леопардів щось помітила і зникла з поля зору камери. Її діти з інтересом спостерігали за тим, що робить самка. Є припущення, що та могла помітити тварину, яка могла бути потенційною здобиччю.

Зазначимо, що Panthera pardus orientalis вважають найрідкіснішим підвидом леопардів. Він проживає тільки на південному заході Приморського краю та території Китаю. Цей підвид наразі на межі вимирання і налічує близько 100 особин.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Миколаєві вперше показали новонароджених левенят.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ