Левенята

У Миколаєві вперше показали новонароджених левенят – відео

Shutterstock

Вони ще маленькі, але вже ведуть себе як хижаки

Миколаївський зоопарк вперше показав пару новонароджених левенят журналістам. Хлопчику та дівчинці ще немає навіть двох місяців, а тому вони ще живуть з мамою, повідомляє ТСН.

Вони стали першими новонародженими левенятами в цьому зоопарку в 2021 році. Тварин поки що ніяк не назвали. Їх матір Лола дуже старанно доглядає за своїми дітьми, а тому вона лише нещодавно дала людям підійти до левенят.

"Хлопчик у нас такий добряк буде. У неї (дівчинки – "Дивогляд") характер більш агресивний, вона на руки не дається", – розповіли співробітниці зоопарку.

Не дивлячись на ранній вік, тварини вже починають проявляти свою хижацьку натуру, якщо їм щось не подобається. Наразі у відкритому вольєрі знаходиться їх тато з іншими своїми дітьми. За словами працівників звіринцю, вони не турбуються щодо їх батька, а ось щодо інших є сумніви.

"Проблема зі старшим братиком і сестричкою, як вони сприймуть, можуть травмувати", – розповіла завідуюча відділом хижих тварин Миколаївського зоопарку Тетяна Бондаренко.

У відкритому вольєрі маленькі левенята зможуть проводити час лише влітку, а тому відвідувачам навряд чи пощастить побачити їх до того часу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що собака за кермом в'їхала у будівлю художньої галереї.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ