Додаток "Дія"

Україна поділиться своїм досвідом: США можуть запровадити у себе аналог "Дії"

unsplash.com

Український підхід привертає до себе увагу багатьох країн

Адміністраторка USAID Саманта Паве розповіла, що США та інші країни планують повторити успіх української програми електронного врядування "Дія". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Axios.

"USAID надало фінансування Міністерству цифрової трансформації України, щоб допомогти розробити "Дію" та покращити її кібербезпеку, а також виділило ще 8,5 млн доларів, щоб допомогти розширити сервіси програми під час війни", – заявила вона під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Вона стверджує, що Україна готова поділитися своїм підходом і технологіями з іншими країнами. Саме тому USAID і зацікавлені держави починають обговорювати потенційне використання "Дії", як шаблону для власних подібних програм.

Наразі проєкт перебуває на початкових стадіях. Для проведення техніко-економічних обґрунтувань у країнах, які виявили інтерес, вже виділено $650 тис.

Паве сподівається, що вдасться співпрацювати з багатьма державами, оскільки це може поліпшити життя їхнього населення. Зокрема, український підхід до електронного урядування зацікавив Молдову.

"Додаток, який дозволяє громадянам подавати податкові декларації або отримувати доступ до свідоцтва про народження, не чекаючи годинами в черзі, може стати одним з відчутних покращень", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що "Дія" сповіщатиме користувачів, якщо хтось переглядатиме їхні персональні дані.

Дивіться також відео 5 каналу: п#тін: «хотім прєкратіть!». Канада, Австралія, США і Британія – підтримка до перемоги. 329 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ