Додаток "Дія"

"Дія" сповіщатиме користувачів, якщо хтось переглядатиме їхні персональні дані

Shutterstock

В уряді затвердили новий порядок роботи держреєстрів

Мобільний додаток "Дія" сповіщатиме користувачів, якщо їхні персональні дані переглядатиме певний державний орган, передає "Дивогляд".

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що в уряді затвердили новий порядок роботи держреєстрів у системі "Трембіта". Саме цей сервіс дозволяє українцям отримувати онлайн-послуги у "Дії" з 2020 року.

Відтепер користувачам державного застосунку надходитимуть сповіщення, якщо якийсь державний орган надішле запит на персональні дані. Усі ці процедури фіксуватимуться у "Трембіті".

"Революційна постанова Уряду. Незабаром зможете дізнаватися, хто переглядав ваші особисті дані. Кожен випадок фіксуватиметься в "Трембіті". А вам надходитиме пуш-сповіщення в "Дії", що певний державний орган запитував персональні дані", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у "Дії" з'являться нові документи.

Дивіться також відео 5 каналу: Світ був дуже близький до ядерного ураження у березні. Тепер ця дубина не працює. Валерій Чалий

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ