Труну Вахтанга Кікабідзе прикрасили українським прапором

Труну Вахтанга Кікабідзе прикрасили прапором України – фото

відкриті джерела

При житті грузинський актор був справжнім другом нашої країни

Відомий грузинській актор Вахтанг Кікабідзе пішов з життя 15 січня у віці 84 років. Прощання з зіркою грузинського кіно закінчилося 18 січня. Як розповідає "Дивогляд", труну Вахтанга Кікабідзе прикрасили грузинським та українським прапорами. 

Прощання відбулося у Тбілісі. З 17 по 18 січня у церкві Кашветі було організовано панахиду. У цей час шанувальники та близькі друзі та родичі Кікабідзе могли прийти і востаннє попрощатися з ним.

Біля труни актора розмістили його фотографії та вінки зі штучними та живими квітами. Особливу увагу привернула сама труна, на якій розмістився не лише прапор Грузії, але й прапор України.

Як стало відомо, саме родина покійного Кікабідзе прийняла рішення покласти на труну актора український державний символ, як прояв поваги і підтримки нашого народу і держави.

За заповітом Вахтанг Кікабідзе буде похований на Верійському цвинтарі у Тбілісі, поряд із могилою своєї матері. Церемонія відбудеться 19 січня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що померла британська дизайнерка Вів'єн Вествуд.

Дивіться також відео 5 каналу: "Шо ти, дядя": як волонтерська "банда" із Запоріжжя допомагає військовим на передовій

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ