Telegram

У Telegram з'явиться платна підписка – що чекає на користувачів

Shutterstock

Нові функції введуть вже цього місяця

Засновник Telegram Павло Дуров на своєму каналі повідомив, що у месенджері з часом з'явиться платна підписка, яка дозволить користувачам не стикатися з рекламою у каналах. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами Дурова, частина аудиторії запропонувала ввести функцію, яка відключить офіційні рекламні оголошення в Telegram. До неї прислухалися, а тому анонсували два нововведення:

У користувачів буде можливість вимкнути офіційні рекламні оголошення. Розробники вже працюють над новою функцією і планують її запустити у листопаді.

"Вона може бути оформлена у вигляді недорогої підписки, яка дозволить будь-якому користувачеві безпосередньо фінансово підтримувати розвиток Telegram та ніколи не бачити офіційних рекламних оголошень у каналах"

Автори Telegram-каналів зможуть відключити рекламу у своєму каналі, щоб користувачы її не бачили. Дуров пише, що наразі у компанії прораховують "економічні умови цієї опції".

"Незабаром рекламодавці зможуть розміщувати "невидиме" оголошення у будь-якому каналі, яке – за умови достатньої вартості показу – призведе до відсутності оголошень у цьому каналі"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що експерти назвали понад 100 небезпечних додатків для Android.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ