Google Chrome

Google ускладнює спосіб входу до облікового запису – що зміниться

Shutterstock

Нововведення набудуть чинності вже 9 листопада

Компанія Google оголосила, що змінює спосіб автоматичного входу до облікового запису користувача і робить його більш складним. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на  Gizmochina.

Нові правила почнуть діяти 9 листопада для 150 млн користувачів.

Раніше користувачі сервісів Google могли входити до акаунта за допомогою лише пароля. Однак тепер вводиться двоетапна перевірка: користувачі додатково отримуватимуть sms-повідомлення або електронний лист із одноразовим паролем при кожному вході до облікового запису Google.

У компанії стверджують, що це робиться з метою посилення безпеки і кращої перевірки особи. Також нова ускладнена аутентифікація має вирішити проблему крадіжки паролів - найбільш поширеного способу злому облікових записів.

Google вже почав розсилати листи-попередження користувачам. Зазначається, що перехід до нової системи безпеки відбуватиметься поступово і не всі користувачі одразу зможуть її отримати. Якщо ваш обліковий запис не потрапить  першу хвилю, ви можете дізнатися, як самостійно покращити безпеку за посиланням.

Нагадаємо, у вересні Google заборонив користуватися своїми сервісами користувачам зі старими моделями смартфонів. Про які саме моделі йдеться - читайте тут.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ