Telegram

У Telegram з'явиться реклама – як вона працює та що саме чекає на користувачів

Shutterstock

Якщо людина бажає розмістити у месенджері рекламу, то їй доведеться внести як мінімум €2 млн, серед яких €1 млн буде депозитом

Власник і засновник Telegram Павло Дуров повідомив, що незабаром до месенджера планують додати рекламу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його офіційний канал.

За словами Дурова, більша частина користувачів навряд помітить це нововведення, бо:

  • Реклама не буде з'являтися у списку чатів, особистих діалогах або чатах. Рекламні блоки торкнуться лише великих каналів – сервісів, які вже і так публікують подібний контент. Дуров стверджує, що підтримка останніх призводить до найбільших витрат з боку його компанії.
  • Для показу реклами не будуть користуватися особистими даними аудиторії, бо для Telegram, як йдеться у повідомленні, конфіденційність – першорядна річ. Рекламні повідомлення будуть наповнювати змістом, відповідним тематиці каналів, де їх будуть публікувати.
  • Реклама не буде нав'язливою. Користувачів чекають виключно короткі тексти (до 160 символів) без зовнішніх посилань чи фото, які можуть з'явитися лише після ознайомлення з новими публікаціями на каналі.

"У каналах Telegram зараз зустрічається реклама, яку публікують власники Telegram-каналів у вигляді звичайних повідомлень. Офіційні рекламні повідомлення, які впроваджує Telegram, будуть набагато комфортнішими для користувачів. Дохід від таких рекламних оголошень дозволить Telegram далі надавати користувачам безкоштовний та необмежений сервіс"

Якщо рекламодавець бажає використати цей месенджер як рекламну платформу, то йому доведеться внести як мінімум €2 млн, серед яких €1 млн буде депозитом, а решту грошей витратять на рекламу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що з 1 листопада WhatsApp припинить роботу для низки користувачів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ