Як оновитися до Windows 11 і що ви отримаєте від нової ОС

Microsoft випустила для користувачів свою найновішу версію операційної системи Windows 11.

Як розповів керівник відділу продуктів Windows Панос Панай, оновлена ОС має бути простішою і зрозумілішою у користуванні, а оновити і завантажити її зможуть навіть люди, які майже не вміють користуватися ПК, пише "Дивогляд".

"Я брав за приклад свого батька - йому 89. Я в такому захваті, що він натисне цю кнопку та оновить систему, ви не уявляєте… Не тому, що він мій тато, а тому що я просто хочу, щоб для нього це було легко", - розповів розробник у коментарі BBC.

Між тим, як зазначає оглядач The Verge Том Уоррен, хоча у Windows 11 з’явилися оновлені елементи, але виникає враження, що продукт не до кінця пророблений. Деякі функції, з якими ви, можливо, знайомі, відсутні, інші, які були обіцяні, ще не з'явилися, і все ще існує занадто багато застарілих частин.

Windows 11 містить новий призначений для користувача інтерфейс, перероблене меню "Пуск", оновлений Microsoft Store, віджети, інтеграцію з Microsoft Teams і багато іншого.

За замовчуванням меню "Пуск" розташоване по центру екрана разом із піктограмами на панелі керування. Після натискання на кнопку "Пуск" відкривається меню з програмами, які часто використовуються.

В оновленій ОС Microsoft відмовилася від "плиток", які були в меню "Пуск" Windows 10.

Окрім, звичайно ж, оновленого дизайну, нова ОС відрізняється поліпшенням продуктивності і можливістю запускати додатки для Android.

Більше про зміни читайте тут. 

Уже 5 жовтня на ринку почнуть з’являтися нові пристрої Surface із попередньо встановленою Windows 11, а також нові ПК і ноутбуки від Asus, Lenovo і HP. Інші виробники ПК, такі як Acer, Dell і Samsung, також скоро випустять гаджети на оновленій операційній системі.

Уоррен попередив, що оновлення будуть сильно залежати від обладнання персонального комп'ютера. В кінці вересня в мережі з'явилися оновлені системні вимоги до Windows 11. Зокрема, сумісний з операційною системою пристрій повинен мати 64-розрядний процесор з двома або більше ядрами і частотою не менше 1000 мегагерц.

Як оновитися до Windows 11

Розгортання Windows 11 уже почалося. У користувачів із пристроями, які відповідають системним вимогам, оновлення відбудеться легко.

  • Створіть резервні копії всіх важливих даних і додатків.
  • Перевірте, чи ваш поточний ПК відповідає вимогам для запуску Windows 11. Для цього натисніть це посилання: Перевірка наявності оновлень Windows або кнопку "Пуск", відкрийте "Параметри" > "Оновлення та безпека" > "Windows Update".
  • Якщо є безкоштовне оновлення Windows 11, варіант завантаження і установки з'явиться в меню, далі потрібно дотримуватися  інструкцій. Якщо ж цього пункту немає, можна спробувати скористатися засобом, який доступний на сайті корпорації Microsoft.

У компанії нагадують, що Windows 10 буде продовжувати підтримуватися та отримувати оновлення безпеки до жовтня 2025 року.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше