Android 12: що нового отримають користувачі смартфонів

У компанії розповіли про оновлення і системні вимогли нової ОС

У компанії Google після релізу нової операційної системи Android 12 розповіли, які системні вимоги до смартфону, щоб встановити ОС, пише "Дивогляд".

Останню версію Android представили на початку жовтня. Спочатку вона була доступна лише для телефонів Google Pixel, але згодом інші виробники також почали випускати свої пристрої з новою операційкою.

Розробники ОС розповіли, що максимально адаптовані для роботи з Android 12 пристрої оснащуються як мінімум однієї основною камерою на 12 мегапікселів з підтримкою 4K-відео з частотою 30 кадрів в секунду і фронтальною камерою з роздільною здатністю п'ять мегапікселів або вище.

Попри наявність функції жестового управління в останніх версіях Android, смартфони повинні підтримувати управління за допомогою трьох кнопок, яке є стандартом на телефонах з ОС від Google.

Android 12
Android 12
Фото: developer.android.com

Що нового у Android 12

  • Якщо змінити фонове зображення на головному екрані, уся система буде автоматично оформлена у відповідній кольоровій гамі. Зазначимо, що програма розпізнає навіть відтінки.
  • Розмір звичних іконок став більшим і тепер на них міститься більше інформації.
  • Якщо повернути телефон на бік, всі додатки автоматично відкриватимуться в альбомному режимі.
  • Паролем від Wi-Fi-мережі тепер можна ділитися через QR-код.
  • Якщо ви вмикаєте геолокацію, у вас з’явиться вибір – вказувати точне місце розташування чи приблизне.
  • Управління однією рукою запускається жестом зверху вниз по нижній панелі.
  • За допомогою спеціальної функції з’явилася можливість приховати виріз під фронтальну камеру зверху на екрані.
  • Користувачам доступний окремий дешборд з налаштуваннями приватності, де можна відслідкувати, які додатки використовують вашу камеру, мікрофон і геодані.

Нагадаємо, на початку жовтня також Microsoft випустила для користувачів свою найновішу версію операційної системи Windows 11.

Читайте також: 9 додатків для Android, які крадуть ваші паролі від соцмереж: список небезпечних програм 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше