WhatsApp

Як підвищити безпеку в WhatsApp – ТОП-3 поради

Depositphotos

Це просто та ефективно

У наш час все більше людей починають користуватися месенджерами, одним з яких є WhatsApp. Одного разу ми назвали топ-5 причин, чому варто видалити WhatsApp, але якщо ви продовжили їм користуватися, то вам знадобляться корисні функції для підвищення захисту даних. Про це повідомляє "Дивогляд".

Читання вхідного повідомлення потай від відправника

Якщо ви не бажаєте, щоб вашого співрозмовника повідомили про те, що ви прочитали надіслане їм повідомлення, то приберіть галочку з опції "Повідомлення про прочитання". Її можна знайти у розділі "Конфіденційність" (треба увійти через "Облікову запис" в налаштуваннях).

Окрім цього, подібним чином можна читати повідомлення при активованому "режимі польоту". Він знаходиться у звичайних налаштуваннях вашого гаджету.

Зберігання будь-якого типу файлу в галереї

Щоб підвищити захист та перешкодити витоку контенту треба відключити цю функцію у розділі "Автозавантаження мультимедіа". Він знаходиться у налаштуваннях.

Декілька облікових записів на одному смартфоні

У деяких гаджетах є підтримка "подвійних" режимів управління обліковими записами. Знайти цей режим можна в налаштуваннях смартфона (натисність на WhatsApp і зареєструйте другий акаунт у "віконці", що з'явиться).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про ознаки, які вказують на те, що смартфон може вибухнути чи загорітися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ