Керування щуром через додаток у смартфоні

Учені змогли керувати щуром через додаток у смартфоні – подробиці

KAIST

Завдяки цьому дослідники зможуть краще вивчити функції мозку

Експерти з Корейського провідного інституту науки й технологій (KAIST) проводили лабораторні випробування, в рамках яких відбулося вживлення щуру нового типу нейроімпланту. Він дозволив ученим керувати реакціями тварини.

Відомо, що вчені заблокували поведінку щура, що обумовлено використанням кокаїну. Нейроімплант і наркотична речовина дозволили дослідникам в реальному часі керувати щуром через додаток для смартфонів.

Це стало новим кроком у напрямку експериментів над тваринами. Завдяки дистанційному керуванню тварина буде абсолютно вільною у рухах.

За думкою провідного автора та дослідника Чона Йона Кіма, це відкриття – універсальний інструмент, який дозволить досліджувати функції мозку.

Завдяки відсутності дротів піддослідні не відчувають дискомфорт. Цікаво, що з’єднання з Bluetooth дозволяє пристрою заряджатися дистанційно, тому немає потреби вилучати його з тварини для відновлення акумулятора.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що науковці створили алгоритм, який розпізнає політичні уподобання людини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ